2023 Cadillac Escalade-V

Amerikalı lüks otomobil markası Cadillac, içerisinde Chevrolet’in de bulunduğu General Motors grubunun bir parçasıdır. Geçtiğimiz günlerde çok tutulan SUV modeli Escalade’in performanslı versiyonu 2023 Cadillac Escalade-V tanıtıldı. Marka, performans modelinde güçlü V8 ünitenin yanı sıra motor ve süspansiyon güncellemelerini de ekledi. “Otomobil endüstrisinin en güçlü tam boyutlu SUV’si” olarak iddia ettiği modelinin Amerika fiyatı 149,990 dolar. Şirket yeni modelini bu yaz sonunda satışa çıkarmayı hedefliyor.

Otomobil, ağabeyi Escalade ile karşılaştırıldığında daha sert görünüme sahip. Yeni performanslı model, krom kaplamadan ve parlak görünümden tamamen uzak. Cam pervazları, alt trim parçaları ve arka difüzorü çevreleyen egzoz uçları gibi ızgarası da tamamen siyah. Jant seti ise 22 inç olup siyah ve antrasit rengiyle dikkat çekiyor. Şirket, yeni modelinde yaz lastikleri yerine dört mevsimlik bir 275/55R-22 seti ile birlikte satışa sunacağını belirtti. 682 Beygirlik Performans Motor!
2023 Cadillac Escalade-V’nin Güvenlik Sistemi Marka, yeni performans modeli yolcuları güvende tutmak için gelişmiş güvenlik sistemleriyle donattı. Bir diğer özellik ise otomatik acil frenleme ve hız sabitleyici ile araçtaki yolcuların güvende seyahat etmesini için akıllı sürücü asistanı. Diğer Teknik Özellikler: Gelişmiş Güvenlik – Vehicle Override Alüminyum Alaşımlı Çift Turboşarjlı V8 Motor w/Argonne T4 Yakıt Dağıtım Sistemi Intelligent Driver Assist Suite (iDAS) 18″ (45,72 cm) Bıçak Kol Jantları 8 Yolcu Koltuğu Bose® Performans Serisi Ses Sistemi, Aktif Gürültü Önleme Teknolojisi ve 14 Hoparlör Çevre Görüş Kamerası

Next article

Related Stories

spot_img

Discover

Edmonton

When to Start Packing for a Move: Moving day Make sure you have what you...

How to Automate Your Home Appliances That Use the...

Automating your home appliances that use the most energy can help you save money...

Planning on Buying a Home? Do These 10 Things...

From assembling your team to making your wish list, here's how to get your...

Nıagara

When to Start Packing for a Move: Moving day Make sure you have what you...

Quebec

When to Start Packing for a Move One week before moving day Contact your moving company....

Toronto

When to Start Packing for a Move: Two days before moving day Finish packing. Get everything in...

Popular Categories

Translate »